Środa, 20 czerwca 2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Wiadomości

Karczma Biesiada

Benefis Konrada Mastyło

18.10.2009

16 października w Miejskim Domu Kultury odbył się Benefis Konrada Mastyło, wybitnego polskiego pianisty, rodowitego stalowowolanina. Artyści z całej Polski zjechali się do naszego miasta. Grzegorz Turnau, Zbigniew Wodecki, Jan Nowicki, Elżbieta Towarnicka, Beata Rybotycka, Anna Szałapak, Zbigniew Preisner, Jacek Zieliński – to tylko część gości zaproszonych przez Benefisanta.

Na koncercie nie zabrakło i miejscowych artystów. Wystąpiły solistki ze studia wokalnego Spółdzielczego Domu Kultury: Monika Janik, Basia Gałczyńska, Ola Polnicka, Ola Kuśmider, Ola Cmoluch, Milena Siembida, Agnieszka Stach, Asia Rybak i Paulina Kopeć oraz Chór Kameralny Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
Reżyserem i gospodarzem koncertu był Krzysztof Jasiński – polski aktor, reżyser filmowy i teatralny, dyrektor krakowskiego Teatru STU.

Agnieszka Stach
fot. Dominika Mizera

Czytano 33042 razy | komentarzy[4]

Podziel się »
Dodaj na sledzik.pl
Dodaj na facebook.com
Dodaj na blip.pl
Dodaj na twitter.org
Dodaj na wykop.pl
Dodaj na joemonster.org
Wyślij znajomemu
Drukuj

Dodaj na sledzik.pl

Dodaj na facebook.com

Dodaj na blip.pl

Dodaj na twitter.org

Wyślij znajomemu

d

Waszym zdaniem

~Katarzyna

2009-10-19 14:53:09

Pięknie wygląda ta impreza na zdjęciach, pewnie i w rzeczywistości. To dobrze,że p.Konrad ściągnął do nas artystów, to nobilituje nasze miasto. A i sam Mastyło w tym momencie jest KIMŚ, nie tylko zwykłym Kondziem. Kapitalnie wygląda w tym artystycznym fotelu! Tyle kwiatów! Sala chyba była pełna? Mam pytanie.Skąd jest na scenie taki śliczny fotel bujany? Robią takie w sąsiednim Rudniku, czyżby to był prezent dla artysty, czy to tylko dekoracja? Sto lat i dalszych sukcesów dla P.Konrada!

~Agnieszka

2009-10-19 15:49:07

Wiklinowy, bujany fotel to prezent dla pana Konrada, najprawdopodobniej właśnie z Rudnika

~Tadeusz

2009-10-26 14:17:31

Byłem.Widziałem,jak pani dyrektor Centrum Wikliniarstwa Krystyna Wójcik wniosla na scenę ten fotel i wycalowała Konrada.To znaczy,że jest to prezent od centrum lub miasta Rudnika.Kondzio niestety głośno nie podziękował tej pani.

~Katarzyna

2009-10-28 16:02:20

Czyli Rudnik miał gest, a dokładnie pani dyrektor centrum, ktora też ma klasę. Ładnie! To i wypadało podziękować. Ale widać fotel bujany na wszystkich zdjęciach. Od razu czułam,że to Rudnik!Brawo!

Dodaj komentarz

Twoje imię
Twój e-mail
temat
zaznacz aby dodać komentarz

O serwisie | Materiały do pobrania | Redakcja | Dołącz do nas | Partnerzy | Patronat Medialny | Reklama | Kontakt

Copyright 2009-2018 e-Stalowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(http://www.e-stalowa.pl/stat2.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'http://www.e-stalowa.pl/stat2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5